UAB „Linus Medical“ – Inovatyvu. Profesionalu. Patikima.

UAB „Linus Medical“ – medicinos pagalbos priemonių gamintojus atstovaujanti įmonė, Baltijos šalyse veiklą vykdanti daugiau nei 11 metų.

Per šį laiką mes įrodėme, kad savo srityje visada siekiame profesionalumo. Esame įgiję savo partnerių, klientų pasitikėjimą ir didžiuojamės sėkmingu bendradarbiavimu su gydymo įstaigomis visoje Lietuvoje.

Pasitelkdami pasaulinę patirtį dirbame ir dalinamės žiniomis su įvairių sričių sveikatos specialistais, organizuojame seminarus, mokymus, konferencijas.

Įmonėje dirba patyrę, licencijuoti specialistai, konsultuojantys stomos, žaizdų priežiūros bei diabeto kontrolės klausimais. Kvalifikuotų įmonės darbuotojų ilgametė patirtis leidžia mūsų klientams siūlyti optimalius sprendimus, siekiant geriausių sveikatos priežiūros bei gydymo rezultatų.

UAB “Linus Medical” yra išskirtinis “ConvaTec” kompanijos produktų platintojas ir rinkodaros atstovas Baltijos šalims.

„ConvaTec“ yra pasaulinė medicinos produktų ir technologijų įmonė, kuri daugiau kaip 30 metų lyderiauja žaizdų ir stomos priežiūros srityse. ConvaTec Žaizdų priežiūra™ remiasi filosofija – ne tik atkreipti dėmesį į tvarsčių savybes, bet ir stengtis suprasti žaizdų rūšis, išanalizuoti jų aplinką, pasirūpinti ne tik žaizdomis, bet ir pačiais pacientais. Mokslo laimėjimai ir puikus lėtinių žaizdų patologijų supratimas lėmė svarbiausių technologijų – hidrokoloido ir Hydrofiber® – atsiradimą. Šie pasiekimai įgalino ConvaTec Žaizdų priežiūra™ pirmauti eksuduojančių žaizdų gydyme.